Pool Pub Çayyolu

Hani en büyük derdinizin, sandaletlerinizin içine giren kum tanesi olduğu tatil modu vardır ya; Pool Pub işte tam da böyle kaygısız, keyifli bir moda girmeniz için bulunmaz bir mekan.

10 dönüm üzerine kurulan Pool Pub Çayyolu bir spor kompleksi  600 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip,yeşilliğin tadını çıkarabileceğiniz, İş stresi atmak için Bilardo ve  Dart oynayabilir, Fransız ve İtalyan Mutfağının eşsiz lezzetleri ile buluşabilir,  keyfinize keyif katabilirsiniz

Çünkü burada, saatlerce zevkli vakit geçirmeniz için her şey titizlikle düşünülmüş. Bahçesinde, keyif ile gazetenizi okumak,  bilardo ya da dart oynamak, Ada barda takılmak, dev ekranda maç izlemek, wireless ortamda sörf yapmak, enfes yemek seçenekleri veya isterseniz, hepsini bir arada yapabilmek için en doğru yerdesiniz. Şömine karşısında şarabınızı tadımlarken, hoş sohbetler (hoş sohbetler)  eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız…


ÇALIŞMA SAATLERİ

Haftaiçi 16:00–02:30
Haftasonu 16:00-04:00

İsterseniz ada barında oturup maç ve film seyredebilir veya dart maçlarına katılabilirsiniz. Dünya ’nın en sevilen kokteyllerini deneyimlerken dev ekranda lig maçlarını sevdikleriniz ile seyretmek sizlere bambaşka bir heyecan yaşatacak.Tam yirmi iki yıldır, Ankaralıların müdavimi olduğu Pool Pub, nesilden nesile kalitesini bozmadan yoluna devam ediyor. Ankara’da ilklerin adresi Pool Pub, deneyimlerini ve kalitesini,  Gazi Osman Paşa (Gaziosmanpaşa) ‘dan sonra  Çayyolu ’nda sizlerle buluşturdu.

Dart ve Bilardo tutkunlarının yıllardır buluşma noktası olan Pool Pub ’ta profesyonel anlam da turnuvalara katılarak rekabeti kalbinizde hissedin.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Koru Mahallesi, 2432. Cd. 200 B, 06810 Yenimahalle/Ankara
E-Posta: cayyolu@poolpub.com
Telefon: (0312) 240 71 85


Bizi takip edin