Pool Pub GOP

Hani şöyle bazı şeyleri değiştirelim istedik.
Eğer bir saniyede basketbolda dünya şampiyonunun adı değişiryorsa; bizde 1995’ten 2010’a farklılıklar yaşayalım diye düşündük. İşte o noktada “değiştirilebilecekler ve değiştirilemeyecekler”
diye bir ikilem çıktı.Mesela…
“Pool Cafe” nin adını ellemedik. Soy adı biraz değişti.”PUB” dedik ve “POOL PUB” olduk şimdi.Sonra…
Dış cepheden başladık işe. 16 Milyon farklı renk veren “RGB” sisteme adımızı koyduk. O bildiğiniz masalar, sandalyeleri kaldırdık. Tabii, kağıt oyunları ve Okey oyununu da birlikte. Ama oyun zevkinizin değişmemesi için Bilardo masalarımız yenilendi, yerine kondu. Sizler ve hatta çocuklarımız için bile “DART” pistimizi yaptık, takımlara ayrılın “yemeğine, bir kadeh içkisine” iddialaşın diye.


ÇALIŞMA SAATLERİ

Haftaiçi 16:00–02:30
Haftasonu 16:00-04:00
Bir de…
Muhteşem barımıza dünyanın hemen her çeşit içkisini koyduk. Süper lig maçlarını barda 4 ayrı ekrandan, arka bahçede 2 ayrı ekrandan ve 2 adet sinevizyon perdesinden yayınlıyoruz, mekanın her köşesinden rahatça seyredebilin diye.POOL PUB ’a geldiniz, inanılmaz müzik sisteminde günün yorgunluğunu atma istediniz…Hatta bir iki kadeh de alkol aldınız. Sonra acıktınız….Fransız ve İtalyan mutfağının en seçme yemekleri siparişinizden en kısa süre sonra masanızda hazır olacaktır.Bildiğiniz ve yeni tadacağınız herşey inanılmaz lezzet ve sunumuyla gelecek. Bilirsiniz bizde “hizmette sınır ve süre yoktur”Buraya kadar biz bizi anlattık.İsterseniz gelin, görün, tadın.Belki eksik anlattıklarımızı siz eklersiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Büyükesat Mah., Uğur Mumcu Cd. 82/A, 06700 Çankaya/Ankara
E-Posta: gop@poolpub.com
Telefon: (0312) 437 13 32


Bizi takip edin